<<<       Roháče 96       >>>

FREEDLAND.cz
W E B    V Š E C H,    K T E Ř Í    V Í

Náš diář

polovica januára

      Mnozí z nás se na Roháčích ocitli vůbec poprvé. Podruhé zde byli pouze Vlado s Fünfem, kteří jsou už se zdejším prostředím naprosto srostlí. Během pobytu někteří z nás došli k Roháčskému vodopádu na běžkách, zatímco jiní lyžovali, ať už na školské sjezdovce nebo ve Spálené. Byly ideální podmínky. Právě tady vznikly fámy o nekonečných nočních "připojovacích" chlastačkách. Tenkrát se připojovačem myslel zásadně infernet, což by v dnešní cyberpidlivizaci už jen málokoho napadlo. Však koukněte na fotky, ze kterých dýchá pomalu dávná minulost...

Příjezdová fotka: zleva: drahá polovička našeho kamaráda, jehož jméno nesmíme vyslovit, kamarád, jehož jméno nesmíme vyslovit, Koberec, Fünf, Bobo, Cecyl, Zipp, Medvěd, Paľo, Lockay.

Pařeništní bouda, před níž jsou vyrovnáni tito pařící: (opět zleva) Dan Chroust, drahá polovička našeho kamaráda, jehož jméno se nesmí vyslovit, Lockay, kamarád, jehož jméno se nesmí vyslovit (kJPNV), Medvěd, Zipp, Bobo, Koberec, Cecyl, Paľo, Fünf, Vlado, Monika a velká fronta fernetů - připojovačů, vodek, dementovek, ...

Fotka konečné sumarizace na závěr našeho pobytu na Roháčích96. Zleva: Bobo, Koberec, Dan, Fünf, Medvěd, Monika, Zipp, kJPNV, Lockay, Vlado, Paľo, Cecyl u Boudy č.4.

Záběr z jídelny v hlavní budově. Zleva: Paľo, Lockay, Cecyl, Koberec, Vlado, Medvěd, Zipp, kJPNV, Bobo a drahá polovička kJPNV.

Tradiční zájezd netradičně a jedinečně Mercedesem, kterým přijeli naši družebníci z Německa. Vidíte zamyšleného Lockaye, Fünfa, Boba, Paľa, Vlada a Medvěda.

Oravice. Kolem termálního koupaliště je spousta laviček, které slouží k odpočinku koupajícím stejně jako čekajícím. Nudisti jsou: Lockay, Bobo, Koberec, Cecyl, Pinďo, Fünf, Paľo, Vlado a Medvěd.

A takhle to vypadá v bazénu. Teplota kolem hlavy: minus deset supňů Celsia, teplota kolem zbytku těla: plus čtyřicet. Skupinku tvoří: Lockay, Fünf, Medvěd, Paľo, Cecyl, Vlado, Koberec, Bobo.

Siesta ve sněhu. Ano, to je přesně ten okamžik, na který se koupající půl hodiny nahřívají. Zleva leží Cecyl, Medvěd, Vlado, Paľo, Lockay, Koberec, Bobo a Fünf.

Vidíte velmi vzácné záběry z interiéru chatek. Kolem stolu v přízemí se právě připravili k fotografování: Lockay, Koberec, Fünf, Dan s Monikou v klínu, Medvěd, Vlado, Paľo, Zipp a Bobo.

Tuhle fotku už znáte. Respektive její výřez, který byl na hlavní stránce nad Thájmsy. Záběr pochází z jídelny hlavní budovy a vidíte tyto pařmeni: Něčí zuby alias Zipp, Dan, Lockay, Vlado, Pinďo, Medvěd, Fünf, Cecyl a Božka.

Velmi důležitý záběr. Díky němu vidíte, že se přeci jen lyžovalo (kromě chlastání), i když musíme přiznat, že kopec od chatek k hlavní budově ani zdaleka nevypadal jako somárská lúčka. Kromě připojovače vidíte na doskách Vlada a Fünfa.

Poslední aktualizace: